Knižnica pre najmenších 2: Rozviňte potenciál vášho dieťaťa technikami Montessori

Termín: 17.5.2024, 09:30

Úlohou nás dospelých, či už učiteľov alebo rodičov, je ponúknuť dieťaťu v správnom období cenné stimulujúce podnety. V láskyplnom a pripravenom prostredí, tak, aby mohlo využiť a rozvinúť bohatstvo skryté vo svojom vnútri.

V piatok 17. mája 2024 o 9.30 hodine preto pozývame všetkých rodičov a ich deti na zážitkové podujatie zamerané na Montessori metódu. Workshop sa uskutoční v Hornonitrianskej knižnici v Prievidzi na Záhradníckej 21 v rámci projektu Rok v knižnici ako jeho súčasť s názvom Knižnica pre najmenších.

Zakladateľka Montessori škôlky v Prievidzi, Monika Kupcová, ktorá získala diplom z Montessori pedagogiky AMI pre vek 0-3 rokov, vám priblíži interaktívnou formou správne prístupy podľa princípov montessori, ako učiť deti samostatnosti, rozvíjať tvorivé myslenie a stimulovať ich talenty. Rovnako si povieme o tom, ako pripraviť vhodné prostredie pre rozvoj detí priamo u vás doma.

Vstup je voľný. Počet účastníkov je však obmedzený, preto si čo najskôr rezervujte miesto. Rezerváciu môžete urobiť na telefónnom čísle 0901 918 838, e-mailom na detskepd@hnkpd.sk alebo cez formulár, ktorý nájdete na našej webovej stránke.

Počas podujatia bude prebiehať v priestoroch knižnice SWAP detského oblečenia a kníh.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Podujatie z verejných zdrojov  podporil Fond na podporu umenia.

Fond na podporu umenia

Miesto konania

Záhradnícka 21, Prievidza

Zabezpečuje

Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Organizátor

Hornonitrianska knižnica v Prievidzi