KLUB HRÁČOV spoločenských hier

Spoločenské hry rozvíjajú sociálne zručnosti, prinášajú zábavu a sú zdrojom nového poznania. Na rozdiel od počítačových hier predstavujú výbornú možnosť, ako sa zabaviť a získať aj nové priateľstvá a rozvinúť sociálne zručnosti.

Preto sa naša knižnica rozhodla založiť Klub hráčov, ktorý sa stretáva každú stredu od 15.00 hodiny na Záhradníckej 21.

Klub hráčov je priestor pre partie milovníkov spoločenských hier. Môžu si prísť zahrať najnovšie spoločenské hry, spoznať nové, zabaviť sa a stretnúť nových hráčov. Vítaní sú aj jednotlivci, ktorí rýchlo nájdu parťákov na hry.

Klub hráčov vytvára aj priestor pre mamičky s deťmi. V detskom kútiku sa môžu deti zabaviť spoločenskými hrami pre najmenších, získať nových kamarátov a zmeniť bežný stereotyp a zahnať nudu spolu s nami v knižnici.

Pre najmenších budú samozrejme k dispozícii aj kartové hry, pexesá, mikádo, človeče, dáma, Brainbox a mnoho ďalších skvelých hier. Tešiť sa môžete na atraktívne spoločenské hry aj únikové hry od spoločnosti Albi.

Priestor je vytvorený aj pre nadšencov príbehových a rolových RPG hier, ako napríklad Dračí Doupě, Dračí Hlídka, Dungeons & Dragons, Pathfinder, Zapovedané Zeme, Open legends a iné.

Objavte nové hry a nájdite si nových kamarátov a spoluhráčov práve v knižnici.

Nezabudnite, ak je streda, do knižnice sa prísť zahrať treba... :)