Hravo k zdravým zúbkom

Termín: 21.2.2024, 09:30

Na to, aké zúbky bude mať vaše dieťa, vplýva veľa faktorov, napr. dedičnosť, ale aj celkový zdravotný stav a životný štýl oboch rodičov a neskôr aj dieťatka samého. Preto je potrebné o zúbky sa starať od skorého veku.

Motivovať deti k čisteniu zubov vie byť niekedy náročné – aj preto vzniká množstvo kníh, ktoré sa venujú tejto tematike. Okrem predstavenia milých príbehov o čistení zúbkov v podaní knihovníkov si na zúbky posvietime aj s naozajstnou odborníčkou.

Oslovili sme zubnú lekárku, MDDr.  Veroniku Hlaváčovú, ktorá nám poskytne svoje cenné rady na podujatí  HRAVO K ZDRAVÝM ZÚBKOM.

Prednáška bude zážitková a náučná, zábavnou formou pani doktorka vysvetlí, ako si správne čistiť zúbky a aký dôležitý je návyk čistenia.

Okrem prednášky sa deti môžu tešiť aj na hravé súťaže.

Podujatie je organizované v spolupráci s CURAPROX, vhodné pred deti od 4 rokov spolu s ich doprovodom.

Vstup voľný. Keďže kapacita podujatia je obmedzená,  na podujatie je potrebné sa vopred prihlásiť cez prihlasovací formulár na našej webovej stránke, telefonicky na čísle 0901 918 838 alebo zaslaním e-mailu na detskepd@hnkpd.sk.

Začiatok podujatia je 9.30 hod. priamo u nás v knižnici na Záhradníckej 21. Každý účastník podujatia, ktorý sa zaregistruje počas akcie môže využiť 50% zľavu na členstvo.

Čaká na vás i malé prekvapenie od značky CURAPROX či knižné výhry.

Tešíme sa na vašu účasť.

Miesto konania

Záhradnícka 21, Prievidza

Zabezpečuje

Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Organizátor

Hornonitrianska knižnica v Prievidzi