Vyhrajte v októbri 2 lístky na Laser Game

V mesiaci október sme si pre vás v spolupráci s Barrack Bowling & Laser Game Prievidza pripravili súťaž o 2 vstupy až pre 12 osôb na Laser Game v hodnote 120€. Stačí sa stať našim čitateľom alebo si obnoviť členstvo a môžete si užiť zábavu v jednej z najmodernejších Laser Game arén v Európe.

Laser game prináša nový rozmer zábavy, ktorý kombinuje šport, hru a dokonalého zabijaka nudy. Je to úplne bezpečná hra vhodná pre všetky vekové kategórie. Skvelá zábava pre študentov, rodiny s deťmi, firemné teambuildingy, oslavy alebo ako originálna zábava s kamarátmi.

Taktické prekážky, zrkadlá, tematická hudba, atmosféra plná emócií a napätia, špičkové laserové vybavenie a zážitok, na ktorý budete spomínať až dovtedy, kým si ho znovu nezopakujete.

Čo je potrebné urobiť, ak chcete vyhrať túto unikátnu cenu? Stačí, ak prídete do Hornonitrianskej knižnice v Prievidzi a zaregistrujete sa, alebo si predĺžite registráciu na ďalší rok a ste v žrebovaní. Zaregistrovať sa môžete na ktoromkoľvek oddelení knižnice. Súťaž je určená pre čitateľov od 15 rokov.

Šťastného výhercu vyžrebujeme začiatkom novembra.