Prievidžanka vydáva knihu o problémových vzťahoch. Prečítať si ju môžete aj vy

Na začiatku bol denník ako terapia, no postupom času sa z neho stala literatúra. Barbora Grič je talentovaná autorka, ktorá sa svoju vášeň pre poéziu a prózu rozhodla unikátne skĺbiť v jej novej knihe Takto láska nemá vyzerať. Venuje sa téme emocionálne nezrelých ľudí, problematických vzťahov a obohatením sú aj jej autorské kresbičky.

Slovenská autorka Barbora Grič je rodáčka z Prievidze. Jej literárne začiatky odštartovali v Hornonitrianskej knižnici, kde navštevovala literárny klub pod vedením Ondreja Čiliaka. Práve on si prečítal jej prvotiny a pozval ju do klubu ako členku. Literárnym klubom to však neskončilo.

Písanie Barboru sprevádzalo aj počas štúdia filmovej scenáristiky, neskôr žurnalistiky a neopúšťa ju ani teraz, keďže sa živí ako copywriterka v reklamnej agentúre. Jej najväčšou vášňou je však písanie prózy a poézie. Tieto dva žánre spojila a vznikla jej prvá kniha: Takto láska nemá vyzerať. Pre koho je táto kniha určená?

Pre všetkých, ktorí hľadajú v sebe odpustenie a odpovede na svoje najbližšie vzťahy. Vo svojom živote je veľmi ťažké vyhodnotiť, ktoré vzťahy nám viac berú, ako dávajú. Pre všetkých, ktorí pociťujú úzkosti a depresie a boja sa požiadať o pomoc. Pre všetkých, ktorým alkoholizmus trhal rodinu. Pre všetky citlivé deti, ktoré vyrástli do výnimočných ľudí a vidia veci inak ako ostatní. Pri jej vzniku knihy môžete Barboru Grič podporiť aj vy priamo na https://www.donio.sk/pribeh/4545 a samozrejme si následne knižku aj prečítať.