Aktuality

VALENTÍNSKA AKCIA 1+1

Milí čitatelia, od 14.2. do 16.2.2024 v našej knižnici prebieha špeciálna akcia ku dňu zaľúbených. Zoberte so sebou svoju polovičku a získajte dve členstvá za cenu jedného.

Oznam pre čitateľov

Vo štvrtok 15.02.2024 bude knižnica na Košovskej ceste otvorená od 14:00-17:00 hod.

Novoročná tipovačka má víťaza

Od 15. januára 2024 prebiehala na všetkých úsekoch našej knižnice aj na sociálnych sieťach "Novoročná tipovačka." Každý mohol skúsiť šťastie a tipnúť si, koľko nových kníh pribudlo počas roka 2023 do našej knižnice.

Novoročná TIPOVAČKA. Tipujte a vyhrajte knižnú novinku

Radi súťažíte a súčasne milujete knihy? V takom prípade sme pripravili súťaž presne pre vás. Stačí, ak si tipnete, koľko knižných noviniek pribudlo v roku 2023 v našej Hornonitrianskej knižnici a máte šancu získať knižnú novinku.

VIDEO: Lampiónmi sme si posvietili na históriu Prievidze

O histórii sa dá, samozrejme, čítať zo zaujímavých kníh, ale úplne iný zážitok poskytne, ak ju môžeme zažiť takpovediac na vlastnej koži. Preto Hornonitrianska knižnica v Prievidzi počas decembra 2023 spolu s historikom Erikom Kližanom zorganizovala lampiónový sprievod, s ktorým sme sa vybrali do minulosti.

Vytvorenie tvorivého zázemia pre mladých autorov z regiónu prináša do...

Spoločenské hry rozvíjajú sociálne zručnosti, prinášajú zábavu a sú...

Podujatia

21.2.2024, 09:30

Hravo k zdravým zúbkom

Hravo k zdravým zúbkom
Na to, aké zúbky bude mať vaše dieťa, vplýva veľa faktorov, napr. dedičnosť, ale aj celkový zdravotný stav a životný štýl oboch rodičov a neskôr aj dieťatka samého. Preto je...

Fotogaléria