Aktuality

Knihobranie 2023

Tak ako k jesenným mesiacom patrí zber úrody, ovocia a vinobranie, tak k tomuto ročnému obdobiu neodmysliteľne patria aj knihy. Večery sa predlžujú, daždivých dní pribúda, aj preto sa kniha stáva opäť našou vernou spoločníčkou.

Bezplatný čitateľský preukaz pre všetkých škôlkarov

Máme dobrú správu pre všetkých škôlkarov. Keď k nám do knižnice zavítate od 11.9. do 14.10.2023, môžete sa zaregistrovať úplne zadarmo.

Zober kamoša do knižnice a získaj členstvo ZDARMA

V mesiaci september sme si pre vás pripravili zaujímavú akciu. Príďte do knižnice s kamarátom, rodinným príslušníkom, známym, či spolužiakom... a získajte dve členstvá za cenu jedného.

Zmena otváracích hodín

Milí čitatelia, dávame vám do pozornosti zmenu otváracích hodín na všetkých úsekoch našej knižnice od 1.9.2023.

KLUB HRÁČOV spoločenských hier

KLUB HRÁČOV spoločenských hier Spoločenské hry rozvíjajú sociálne zručnosti, prinášajú zábavu a sú zdrojom nového poznania. Na rozdiel od počítačových hier predstavujú výbornú možnosť, ako sa zabaviť a získať aj nové priateľstvá a rozvinúť sociálne zručnosti. Preto sa naša knižnica rozhodla založiť Klub...

Vytvorenie tvorivého zázemia pre mladých autorov z regiónu prináša do...

Spoločenské hry rozvíjajú sociálne zručnosti, prinášajú zábavu a sú...

Podujatia

5.10.2023, 09:00

... nie je to len o písmenách

... nie je to len o písmenách
V rámci nášho "Knihobrania" máme veľkú česť privítať v Hornonitrianskej knižnici v Prievidzi ilustrátora Filipa Horníka. Jeho tvorivá dielňa nám priblíži, že knihy a príbehy nie...
10.10.2023, 10:15

Rozumiem Ti!

Rozumiem Ti!
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi pozýva mladých čitateľov na besedu so spisovateľkou Lenou Riečanskou, ktorá je autorkou kníh pre dospelých, ale aj deti a mládež.

Fotogaléria